Eesti keel madalamale kesktasemele: Eesti keel madalamale kesktasemele A2

44-hour Estonian course for students who have studied Estonian before.

Toimub Ainemaht Hind
3.10-14.12.2017
TN 19.00 - 20.30
Ülikooli 1
44 ak. tundi 242 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Vestlusteemad: Ma jäin haigeks. Arsti juures ja apteegis. Milline ta välja näeb? Kas ühe- või kaheinimesetuba? Sooviksin korterit üürida. Väljas söömine. Pühad ja tähtpäevad. Tee küsimine ja juhatamine. Tanklas. Auto rentimine. Reisimine Eestis. Ilm.

Grammatika: Lihtminevik. Ühendverbid. Määrsõnad. Saav kääne. mas-vorm. Modaalverbid. Infinitiivid. Tingiv kõneviis. Postpositsioonid. tud- ja mata-vorm. Asesõnade käänamine. Täisminevik. Kirjapildis avalduv vältevaheldus. Objekt omastavas ja osastavas käändes. Käskiv kõneviis. Eessõnad. Kaasaütlev kääne. Määrsõnade võrdlemine.

Õppematerjalid: Põhiõpikuna on kasutusel Mare Kitsniku ja Leelo Kingisepa "Teach yourself Estonian" (peatükid 9-14), grammatika teemade puhul kasutatakse täiendavalt Juhan Tuldava õpikut "Estonian textbook. Grammar. Exercises. Conversation".

Juhendaja

Ingrid Rummo

Ingrid on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele ja kirjanduse eriala. Töötas aastatel 2004-2006 Brüsselis euroinstitutsioonide eesti keele õpetajana. On Tartu Ülikooli ja Tartu Rahvaülikooli eesti keele lektor.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |